Tu je môj príbeh 🙂

Volám sa Soňa Kabátová a som svadobná, rodinná a novorodenecká fotografka. Už od vysokej školy je fotografia aktívnou súčasťou môjho života.

 

Fotografiu som študovala aj na vysokej škole. Postupne som začala fotografovať portréty a rodiny. Neskôr som sa dostala k svadbám a posledné 4 roky sa venujem aj oblasti novorodeneckej fotografie.

 

Najväčšou školou vo sfére svadobnej a novorodeneckej fotografie boli pre mňa skúsenosti zo Švajčiarska, kde som pôsobila ako novorodenecká fotografka pre nemocnicu v Badene, a počas víkendov bola členom foto-video svadobného tímu a fotografovala rôzne medzinárodné svadby.  

 

Po 3 rokoch som sa rozhodla vrátiť na Slovensko, kde sa naďalej venujem fotografii. Aktuálne som novorodeneckou fotografkou vo Fakultnej nemocnici v Trnave a popritom fotografujem aj rodinky a svadby.

Fotografia je moja vášeň, ktorá ma učí vidieť svet nie len očami, ale i dušou.

Kde fotografujem?

 

V rámci menších fotografovaní (rodinná, novorodenecká fotografia) pôsobím prevažne v širšom okolí Serede, Galanty, Trnavy a Nitry. V prípade svadobného fotografovania cestujem aj ďalej

 

Od jari do jesene sa špecializujem na rodinné fotografovanie v exteriéri, kedy nám príroda ponúka krásne scenérie. Moje fotografie zachytávajú krásu a jedinečnosť každej sezóny, či už je to kvitnúce jarné obdobie, teplé letné dni alebo farebné jesenné lístie.

 

Jednou z mojich obľúbených tematík je fotografovanie v makoch a v levanduľovom poli s atmosférou Toskánska.

 

Ak hľadáte nezabudnuteľné fotografie s nádychom prírody a romantiky, som tu pre vás. Dovoľte mi pomôcť Vám zachytiť krásu každej sezóny a vytvoriť fotografie, ktoré budete milovať navždy.

 

Aj v prípade svadobnej fotografie sa prevažne orientujem na exteriérové fotografovanie. Preferujem prírodu a prirodzené osvetlenie – teda slnko. Rada sa nechám nahovoriť na nezvyčajné miesta a lokácie. Ak sa obávate pózovania – nemusíte. Počas svadobného dňa sa snažím nezasahovať do deja a byť skôr reportážnym fotografom. Pri fotografovaní svadobných portrétov si môžeme pomôcť pózami, ktoré budú pre Vás prirodzené.

Ak Vás môj štýl fotografie zaujal, alebo sa chcete spýtať bližšie informácie ohľadom fotografovania, neváhajte ma kontaktovať.

Tel. : 0952 066 349

 

E-mail: foto@sonika.sk