Ďakujem, že Vás zaujala aj sekcia "o mne".

Pri výbere vášho svadobného alebo rodinného fotografa je dôležité vedieť, komu zveríte do rúk Vašu dôveru.

Ak sa Vám mám v skratke bližšie popísať – som priateľská fotografka, ktorá svoju prácu nadovšetko miluje už vyše 10 rokov. Fotografia ma sprevádza od strednej školy, prešla som si rôznymi odvetviami. Začala som fotením portrétov, neskôr som sa zameriavala na rodinnú fotografiu.

 

 

Napokon ma premohla túžba fotografovať svadby, čomu sa venujem už 6 rokov. Počas tohto obdobia sa moje pôsobenie presunulo do Švajčiarska, kde som žila posledné 3 roky a spolupracovala som na svadbách s tureckým fotografom a jeho tímom kameramanov. Fotografovala som švajčiarske, talianske, turecké, albánske a španielske svadby, najväčšia sa konala v mestskej športovej hale s počtom hostí 800.

 

 

Vo Švajčiarsku som sa stala tiež novorodeneckou fotografkou. Za toto obdobie som stihla vyfotografovať vyše 500 bábätiek a spoznať úžasné rodiny zo všetkých kútov sveta.

Fotografia je moja vášeň, ktorá ma deň čo deň učí vidieť svet nie len očami, ale i dušou.

Prevažne sa orientujem na svadobné fotografovanie. Preferujem prírodu a prirodzené osvetlenie – teda slnko. Rada sa nechám nahovoriť na nezvyčajné miesta a lokácie. Ak sa obávate pózovania – nemusíte. Počas svadobného dňa sa snažím nezasahovať do deja a byť skôr reportážnym fotografom. Pri fotografovaní svadobných portrétov si môžeme pomôcť pózami, ktoré budú pre Vás prirodzené.

Ak ťa môj štýl fotografie zaujal, alebo sa chceš spýtať bližšie informácie ohľadom fotenia, neváhaj ma kontaktovať.

 

 


Tel. Nr.: +421 907 543 683

 

E-mail: sonakabatova@gmail.com