Bližšie informácie

Milé mamičky a budúce mamičky,

chystáte sa na novorodenecké fotenie Vašich malých pokladov? Chcem Vám ponúknuť pár užitočných rád, ako sa na tento špeciálny zážitok pripraviť, aby sme z neho mohli vytiahnuť maximum:

  1. Časovanie je kľúčové: Novorodenecké fotenie sa najlepšie robí do 14 dní od narodenia dieťatka, keď ešte  väčšinu času spia a ľahšie sa upokoja a polohujú. Takto zachytíme tie najsladšie a najpokojnejšie momenty vašich bábätiek.
  2. Domáce pohodlie: Mám skúsenosť, že bábätko sa cíti najviac pohodlne a bezpečne doma. Preto uprednostňujem fotenie u zákazníka. Spolu s rekvizitami a oblečením pre bábätká si so sebou nosím  aj fotografické svetlo, ak by bolo potrebné miestnosť dosvietiť. Takže vieme vykúzliť fotografie ako z ateliéru. Ak preferujete vonkajšie zábery, v lete môžeme využiť aj prírodné svetlo a nájsť vhodné prostredie na krásne letné zábery.
  3. Rezervujte si termín vopred: Vzhľadom na obmedzené miesta voľné termíny rezervujte aspoň orientačne už pred narodením Vášho dieťatka, aby sme mohli prispôsobiť plánovanie a prípravy.
  4. Rekvizity k dispozícii: Na fotenie u Vás doma mi stačí kúsok jednofarebnej steny najlepšie bledej farby. Mám pre vás pripravené rôzne rekvizity ako košíčky, postieľku, oblečenie pre chlapcov aj dievčatká, ktoré môžeme použiť počas fotenia. Tieto doplnky sú súčasťou ceny fotenia a prispievajú k tvorbe krásnych a originálnych záberov.

Dúfam, že tieto rady vám pomôžu pripraviť sa na novorodenecké fotenie Vašich malých zázrakov. V prípade nezodpovedaných otázok, ma neváhajte kontaktovať.